Hakkımızda

2012 yılında elektrik taahhüt sektöründe faaliyetlerine başlayan şirketimiz, kurulduğu andan itibaren sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi bir ilke olarak benimsemiştir. Eminer Mühendislik olarak çalışma alanlarımızı elektrik sektöründe; Projelendirme, Taahhüt, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri  olarak belirledik ve bu alanlarda bugüne kadar çok sayıda projeyi hayata geçirdik. Eminer Mühendislik bu süre zarfında elektrik  sektöründe tüm gereksinimleri karşılayabilecek kapasiteye sahip bir firma haline gelmiştir.

Mühendis, Tekniker, Teknisyenlerden oluşan tecrübeli, dinamik ve çalışkan kadromuzla güncel   teknolojiye, yasalar ve yönetmeliklere uygun, Mühendislik, Danışmanlık, Projelendirme, Taahhüt hizmetleri veriyoruz.

Vizyon

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek, kaliteli ve optimum maliyetli hizmet sunmak amacıyla dinamik ve uzman kadromuzun kalitelerini yükseltmelerini sağlamak, kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde kullanmak, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak sorumluluk sahibi sektöre pozitif katkı sağlayan bir şirket olarak hizmet vermek.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde dürüstlük başta olmak üzere etik değerlerden taviz vermeden idari ve teknik şartnamelere uygun olarak kaliteyi, güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören örnek bir şirket olarak faaliyetlerimize devam etmek. Müşteri memnuniyeti esas odaklı, tecrübeli teknik kadrosu ile kaliteli ve projeye uygun çözümler üreterek ekonomik hizmetler sunmaktır.